Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Urime te ndryshme per ditelindje...
  0 0
 • 12/26/12--17:48: Shumm Urime per TY
 • Me rastin e ditelindjes deshiroj qe te dergoj urimet me te perzemerta, me deshire qe kjo dite e lumtur te jete per ty sot dhe ashtu lete vazhdoj gjat gjithe jetestuaj lumturija dhe gezimi .urime

  0 0
 • 12/28/12--20:12: Te dergoj urime
 • Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te vertete je nje person special dhe une jam i/e lumtur qe kam arritur te te njohe ne kete jete. SHUM URIME PER TY ….!

  0 0
 • 12/28/12--20:15: Diten kur ti linde…
 • Me siguri diten kur ti linde ishte duke rene shi, por me te vertete nuk ishte shiu ai qe biente por ishin lotet e qiellit qe qanin pasi kishin humbur engjullin me te bukur. Shume urime per ty <3

  0 0
 • 01/03/13--19:15: Urime per ty …
 • Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Shume Urime per […]

  0 0
 • 01/03/13--19:20: Urime Ditelindjen…
 • Shpresoj qe ZOTI te zbukuroj secilen te dekoroj secilen deshire tuajen, duke te dhuruar suksess dhe lumturi ne jete, prosperitet dhe gezim. Te deshiroj nje dite te lumtur ne ditelindjen tende dhe gjate te gjith vitin. Shume urime per ty…

  0 0
 • 08/23/14--08:21: Shume Urime per TY !
 • Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera […]

  0 0
 • 05/01/15--17:14: Shume Urime per TY!
 • Eshte mese e sigurte qe miqet tua gjithmone e mbajne ne mend Ditelindjen tende dhe harrojne moshen tuaj, mirpo shoqeria e mire e kujton gjithmone ditelindjen tende, dhe te bene qe te harrosh moshen tuaj! Prandaj sot eshte dita jote, festoje ne menyren me te mire te mundshme, dhe shume urime per ty!

  0 0
 • 02/15/16--09:44: Shume Urime per ty!
 • Fjalet nuk jane te mjaftueshme per te treguar sa e lumtur jame qe ti je duke festuar edhe nje vit te jetes tende. Urimi im eshte qe ne ditelindjen te jesh e lumtur dhe gjithmone te jesh e lumtur dhe shendosh. Mos ndrysho asnjehere. Shume Urime per TY.

  0 0
 • 02/15/16--09:51: Urime Ditelindjen!!
 • Ti ke qene atu pa marr parasysh cfare ka ndodhur. Te dua, e dashura ime shoqe dhe jam shume e lumtur te ndaj kete dite speciale me ty. Ti gjithmone do mbetesh shoqeja ime me e mire. Shume Urime Ditelindjen dhe te premtoj qe ditelindja jote do te jete shume speciale. URIME

  0 0
 • 03/23/18--05:56: Urime Ditelindjen Shoqe
 • Urime Ditelindjen e dashur Shoqe. Shpresoj qe te gjitha deshirat te te plotesohen dhe qofsh e lumtur gjthmone. Numeroje jeten tende nga buzeqeshjet dhe jo nga lotet. Numeroj vitet tuaja nga shoqeria dhe jo mosha. Shume Urime per TY. Qofsh e lumtur dhe e bekuar gjate gjithe jetest tende. Shume Urime per TY nga une, shpresoj […]